Tomáš Reinbergr: Podnikání je hra, stejně jako každý sport.

Těší mě, že do dnešního podcastu přijal pozvání sportovec, meditátor, kouč, cestovatel, vášnivý čtenář, ale také úspěšný podnikatel a otec dvou dětí, Tomáš Reinbergr. Ani vám se nechce věřit, že tohle všechno jeden člověk dokáže? V tomto příjemném rozhovoru nám Tomáš prozradil, jak zvládne skloubit rodinu, byznys a svůj volný čas.

Tomáš Reinbergr – „Když nevidím smysl, začnu to flákat.“

Tomáš už od malička rád četl a dokázal ty nejdůležitější poznatky z knih aplikovat i do běžného života. Když na vysoké škole musel absolvovat pár stáží, bylo mu hned jasné, že nebude dobrým zaměstnancem. Práci chtěl dělat podle sebe a zároveň v ní vidět smysl. Sám měl to štěstí, že po vystudování vysoké školy mohl plynule navázat na podnikání, být tak finančně svobodný a časově nezávislý.

More...

Vaše liga pro nadšené sportovce

Už na vysoké škole byl Tomáš vášnivým hráčem squashe, ale jednoho dne zjistil, že pořád dokola hraje se stejnými lidmi. Napadlo ho okruh hráčů rozšířit založením klubu. S kamarádem vytvořili jednoduchý web, po ekonomce rozvěsili černobílé letáčky a během dvou týdnů měli 200 členů. Dnes je to již 13 let, co projekt Vaše liga propojuje amatérské squashisty, tenisty, badmintonisty a další sportovce. Jeho podnikání funguje v pěti větších českých městech a nově i ve Varšavě. 

Tomáš díky své zvídavosti a odvaze experimentovat propadl kouzlu ajurvédy a především meditování. Sám si již deset let touto metodou dvakrát denně čistí hlavu a třídí myšlenky. Meditaci propadl natolik, že jí také rád koučuje. Spojí-li se se sportem a člověk je ve flow, samotnou činnost si více užije, vnímá své tělo a tím dokáže předejít zranění.  

Co vás čeká v našem podcastu?

Tomáš Reinbergr prozradí:
  • jak dokáže skloubit rodinu a byznys
  • co je Vaše liga, a která byznys strategie Tomášovi funguje
  • ze kterých nezdarů se on sám poučil
  • v čem je meditování prospěšné jemu i jeho klientům
  • proč jsou sportovci dobrými podnikateli
  • jak snadné je začít podnikat a s minimálními náklady si zároveň ověřit, jestli vaše strategie funguje
  • a mnoho dalšího

Pomůžeme vám najít cestu k podnikání. Začněte naším interaktivním testem.

Odebírejte pravidelně naše podcasty do svého telefonu v těchto aplikacích:

tomáš reinbergr itunes

Mohlo by vás také zajímat

Přidej se do komunity sportovců, kteří podnikají